Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole " Domek Montessori" poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego
Wymagania:
doświadczenie mile widziane (lecz niewymagane) wykształcenie kierunkowe bardzo dobry kontakt z dziećmi wysoka kultura osobista cierpliwość i zrozumienie potrzeb dziecka Zakres obowiązków: planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej wspieranie rozwoju podopiecznych współpraca z rodzicami prowadzenie obserwacji pedagogicznych Oferujemy: Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie Pracę w młodym, dynamicznym zespole Kameralne grupy Możliwość rozwoju osobistego Dofinansowanie do szkoleń Możliwość awansu zawodowego wg karty nauczyciela Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty potwierdzające wykształcenie.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia