Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole „Zakątek Marzeń” w Będzinie zatrudni nauczycielkę/nauczyciela wychowania przedszkolnego z pełnymi kwalifikacjami. Mile widziane studia z zakresu: pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, tyflopedagogiki.
Wymagania:
Jak wyżej Zakres obowiązków: jak wyżej Oferujemy: Oferujemy: umowę o pracę na 3/4 etatu (30 godzin w tygodniu), elastyczne godziny pracy w granicach godzin: 7.00-17.00, pracę w małych grupach (od 5 do 16 dzieci) w zespołach dwu- i trzyosobowych, przyjazną, otwartą atmosferę i możliwość zdobycia cennych doświadczeń zarówno w pracy z dziećmi rozwijającymi się typowo, jak również z mierzącymi się z wyzwaniami rozwojowymi, neuroróżnorodnymi, możliwość poszerzania kwalifikacji – finansowanie szkoleń i kursów, bieżące wsparcie dyrekcji oraz pracujących w przedszkolu specjalistów: psycholożki, logopedki, fizjoterapeuty, terapeutki SI, zaplecze dydaktyczne: tablice multimedialne i przenośne głośniki w każdej sali, odpowiednio dostosowane pomoce edukacyjne, gry dydaktyczne, dostępność pomocy o charakterze sensorycznym, logopedycznym na miejscu w placówce, duży zamknięty ogród, w którym również przeprowadzamy zajęcia dydaktyczne, możliwość podejmowania nowych wyzwań: prowadzenia klubów tematycznych, projektów, proponowania własnych rozwiązań i pomysłów.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia