Opis stanowiska pracy

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego od 1 listopada 2024 r do 31 sierpnia 2025 r z możliwością przedłużenia czasu zatrudnienia o kolejny okres.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widziane wykształcenie do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych: pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, surdopedagogika ,logopedia i tp. Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z przepisów Karty Nauczyciela związane z prowadzeniem zajęć dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych bezpośrednio z wychowankami ,albo na ich rzecz w wymiarze czasu pracy wynikającym z arkusza organizacji pracy przedszkola ,inne Oferujemy: Dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, szkolenia, prace w kompetentnym, zgranym zespole otwartym na ciekawe pomysły i propozycje.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub osobiście dostarczyć do sekretariatu placówki-Miejskiego Przedszkola nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi 41-705 Ruda Śląska ul. Szramka 7

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia