Opis stanowiska pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - grupa dzieci 6 letnich
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej Zakres obowiązków: - tworzenie i realizowanie programu nauczania, który uwzględnia indywidualne potrzeby i zainteresowania dzieci, - dbanie o bezpieczeństwo dzieci, - organizowanie zabaw i zajęć ruchowych, które wspierają rozwój fizyczny i umiejętności motoryczne dzieci, - Kształtowanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci poprzez naukę współpracy, empatii i rozwiązywania konfliktów, - monitorowanie postępów i ocenianie osiągnięć dzieci, aby śledzić ich rozwój i zapewnić im odpowiednie wsparcie, - współpraca z rodzicami, udzielanie informacji o postępach uczniów oraz organizowanie spotkań i konsultacji, - prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z dziećmi, takiej jak dzienniki zajęć i protokoły obserwacji, - udział w szkoleniach i doskonalenie zawodowe, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania i trendami w edukacji przedszkolnej. Oferujemy: Zatrudnienie w pełnym wymiarze zajęć w oparciu o Kartę Nauczyciela . Tygodniowe zmiany pracy w godzinach od 6.30 - 11.00 lub 11.00 - 15.30. Udział w szkoleniach w ramach WDN-u. Serdeczną i pomocną atmosferę w pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub dostarczyć osobiście do sekretariatu przedszkola

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia