Nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE NR 284

ul. Jałtańska 8 02-760 Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie 6 latków, praca na zastępstwo po południu 12-16.30 piątek 7-12
Wymagania:
Wykształcenie o specjalności wychowanie przedszkolne/ edukacja początkowa , dyspozycyjność, kontaktowość, solidność, badania na nosicielstwo. Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem i potrzebami dzieci w grupie. Oferujemy: Umowa o pracę , wynagrodzenie wg tabeli wynagrodzeń z Rozporządzenia Ministra Edukacji (Dz.U. 2024 poz. 234)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z opisem wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Pozostałe dokumenty do okazania na rozmowie kwalifikacyjnej - świadectwa pracy, dyplomy i suplementy do nich, książeczka Sanepidu, zaświadczenie o niekaralności ( potrzebne przy zawieraniu umowy o pracę)
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia