Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Samorządowe Przedszkole Nr 145 w Krakowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy z grupą dzieci 6 letnich- 22 godzin tygodniowo Wymagania: - kierunkowe studia magisterskie - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - doświadczenie mile widziane, ale niewymagane Zakres obowiązków: - prowadzenie grupy - obowiązkowa dokumentacja nauczyciela - praca dydaktyczno- wychowawcza - współpraca z rodzicami Oferujemy: - kameralne, 3 oddziałowe przedszkole - zatrudnienie i wynagrodzenie z Karty Nauczyciela - pomoc na każdej sali - praca zmianowa z drugim nauczycielem - dobrze wyposażone przedszkole - duża dostępność pomocy dydaktycznych - świetny, współpracujący zespół, miła atmosfera - wychowawstwo dla każdego nauczyciela - dodatek motywacyjny - dobry pakiet socjalny Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): dyplom ukończenia studiów zaświadczenie o niekaralności Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia