Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty IV" poszukuje Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego do pracy w placówce zlokalizowanej na terenie Wrocławia, przy ul. Radkowskiej 26.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, kreatywność, sumienność, samodzielność, książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych. Zakres obowiązków: planowanie oraz prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej, realizacja podstawy programowej, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć z dziećmi, rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat (30h/tydz.), konkurencyjne wynagrodzenie (6200-7800zł brutto), elastyczny grafik, dodatkowa premia 2000 zł brutto na start, 30 dni urlopu bez względu na staż pracy, bezpłatne wyżywienie na terenie placówki, możliwość awansu zawodowego, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń, pracę w przyjaznym, młodym i stale rozwijającym się zespole, pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia