Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w związku z rozwojem placówki zatrudni do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego / pedagoga specjalnego.
Wymagania:
• Studia wyższe, kierunkowe • Życzliwy stosunek do dzieci i osób dorosłych • Empatia, cierpliwość i chęć pomocy innym • Kreatywność w podejmowanych zadaniach • Chęć podnoszenia swoich kompetencji • Atutem będą dodatkowe szkolenia i kwalifikacje Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela polegać będą na sprawowaniu opieki, wychowywaniu i nauczaniu dzieci w wieku 3–7 lat - zgodnie z obowiązującą podstawą programową i statutem przedszkola oraz prowadzeniu niezbędnej dokumentacji. Dbanie o prawidłowy rozwój maluchów (w zakresie motoryki, mowy i myślenia, kształtowania emocji, uczuć i nawyków oraz socjalizacji i uspołeczniania) a także życzliwa komunikacja z ich rodzicami i współpracownikami. Oferujemy: • Umowę o pracę w pełnym wymiarze • Dobre warunki finansowe, premie • Pracę w zgranym, młodym zespole • Miłą i przyjazną atmosferę • Szkolenia i rozwój osobisty • Współpracę i możliwość konsultacji ze specjalistami (logopeda, psycholog, fizjoterapeuta) • Możliwość awansu zawodowego
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• Curriculum Vitae • Dokumenty poświadczające wymagane kwalifikacje - dyplomy i suplementy studiów wyższych, kierunkowych. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): • Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych (mile widziane dodatkowe kwalifikacje)
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia