Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela, który chętnie podejmie wyzwanie pracy z dziećmi ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi. Posiada umiejętność pracy w zespole.
Wymagania:
Umiejętność pracy z dziećmi autystycznymi. Wykształcenie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie w pracy z dzieckiem z deficytami, w tym m.in. w zakresie ruchu, mowy czy wzroku. Zakres obowiązków: Praca w grupie 4-5 osobowej, realizacja zajęć dydaktycznych. Uczestniczenie w pracach zespołów wychowawczych, Współpraca przy tworzeniu indywidualnych programów terapeutycznych dla podopiecznych. Ścisła współpraca z rodziną/opiekunami prawnymi podopiecznego mająca na celu poprawę umiejętności rodziny/opiekunów prawnych w zakresie opieki nad podopiecznym w środowisku domowym i, w miarę możliwości rodziny, kontynuację terapii w domu zgodnie z zaleceniami specjalistów w celu zapewnienia podopiecznemu optymalnego rozwoju. Opieka i pielęgnacja nad podopiecznymi w czasie ich przebywania w placówce . Organizowanie czasu wolnego od zajęć rewalidacyjno-wychowawczych Doskonalenie umiejętności, podnoszenie poziomu wiedzy w zakresie wykonywanej pracy. Oferujemy: - zatrudnienie na czas nieokreślony (pełen etat), - pracę w dynamicznym i pełnym wyzwań zespole, - miłą atmosferę, - elastyczny czas pracy, - zapewniamy sale edukacyjne, - zapewniamy pomoce dydaktyczne, - dostęp do technologii IT.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Przygotowanie pedagogiczne Dyplom ukończenie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty o niekaralności z Krajowego Rejestru Sądowego Wypis z rejestru przestępców na tle seksualnym Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wymagana zgoda RODO
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia