nauczyciel wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLE NR 159

ul. Taneczna 74 02-829 Ursynów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkole nr 159 w Warszawie zatrudni od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego 0,5 etatu. Jeżeli traktujesz swoją pracę jako pasję, szukasz miejsca, które umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy, potrafisz współpracować z zespołem fantastycznych ludzi to nasza placówka czeka na Ciebie. Przedszkole zlokalizowane jest przy ulicy Tanecznej 74 i mieści się w pięknym nowoczesnym i doskonale wyposażonym budynku. Wynagrodzenie jest zgodne z KN oraz regulaminem dotyczącym niektórych zasad wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach, szkołach i placówkach prowadzonych przez m.st. Warszawę.
Wymagania:
kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz niekaralność, badania sanepid Zakres obowiązków: Nauczyciel przedszkola prowadzi pracę dydaktyczno - wychowawczą i opiekuńczą zgodnie z dopuszczonym programem wychowania przedszkolnego, odpowiada za jakość i wyniki tej pracy. Szanuje godność dziecka i respektuje jego prawa. Nauczyciel jest równocześnie wychowawcą grupy. Pozostałe obowiązki są dostępne w statucie przedszkola na stronie internetowej Oferujemy: stabilną pracę w doświadczonym zespole, możliwość awansu zawodowego, ZFŚS, możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karta Multisport na preferencyjnych warunkach
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje (do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia