Opis stanowiska pracy

Przedszkole „Prymusiaki.pl” w Kosakowie Szanowni Państwo, nawiążemy współpracę na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
Poszukujemy osoby, która: - posiada ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności wychowanie przedszkolne - stosuje w pracy z dziećmi innowacyjne metody nauczania lub jest gotowa podnosić swoje kwalifikacje w tym zakresie i stosowania ich w pracy dydaktycznej, - potrafi budować z dziećmi relacje oparte na szacunku i zaufaniu, - posiada chęć nieustannego rozwoju. - będzie realizowała podstawy programowe i programu wychowania przedszkolnego Oferujemy: Naszym pracownikom oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, ciekawych projektach edukacyjnych - konkurencyjne wynagrodzenie- wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i doświadczenia, a nie stopnia awansu zawodowego, - pracę w zgranym i dynamicznym zespole, - pracę w oparciu o umowę o pracę (poszukujemy osób, które pozostaną z nami na długo), Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mailową:
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia