Opis stanowiska pracy

Niewielkie sympatyczne przedszkole szuka drugiego nauczyciela do pracy w grupie. Czujesz w sobie chęć wychowywania i edukowania dzieci? Nie do końca pasuje ci tradycyjny model edukacji? Lubisz w pracy czuć się jak w rodzinie? Wspierany i zrozumiany?
Wymagania:
Jesteś już nauczycielem przedszkolnym. A może wkrótce nim będziesz? Posługujesz się angielskim na tyle, by porozmawiać w pracy także z kolegami nie mówiącymi po polsku? Zakres obowiązków: Wspieranie wychowawcy grupy. Opieka nad 6 latkami Oferujemy: - wsparcie starszych kolegów i dyrekcji - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - bardzo dobre wynagrodzenie - możliwość awansu zawodowego - rodzinną atmosferę pracy w fajnym zespole - możliwość realizacji własnych pomysłów - wspieranie rozwoju zawodowego
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia