Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Nauczyciela do naszego zgranego zespołu. Jeśli uwielbiasz pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze, a w dodatku jesteś osobą z masą energii, pełną pasji, miłości do dzieci, koniecznie dołącz do Nas ! Niepubliczne Przedszkole „Bąbelki" w Oławie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
Wymagamy: - ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego (licencjat lub studia magisterskie), mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy w zespole, - kreatywność, - odpowiedzialność, - mile widziane dodatkowe kwalifikacje potwierdzone dyplomami ukończonych studiów lub certyfikatami z ukończonych kursów kwalifikacyjnych. Oferujemy: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, cykliczny Home office, wsparcie dyrekcji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pracę w nowocześnie wyposażonej placówce pełnej różnorodnych materiałów dydaktycznych.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem zapraszamy do współpracy :-)

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia