Ochrona|wpis POF+ BROŃ typu F|28-30zł netto/h| Świnoujście z noclegiem

GRUPA DGP

Słupsk, pomorskie

Job Posting
GRUPA DGP
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DGP Security Partner Sp.z o.o zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej do ochrony obiektów Port Świnoujście, Karsibór

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia
  • Obserwacja osób
  • Patrolowanie
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • dopuszczenie do broni typu F ( maszynowej)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • 28 zł netto /h
  • Godziny powyżej 240 godz.30 zł netto/h
  • Praca według harmonogramu
  • Zmiany 24h
  • dla pracowników przyjezdnych zapewniamy Hotel