Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy nauczyciela wspomagającego -oligofrenopedagoga
Wymagania:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika- kwalifikacje do pracy z dzieckiem z autyzmem i zespołem Aspergera, przygotowanie pedagogiczne. - Odpowiedzialność i rzetelność w wypełnianiu powierzonych zadań, - Otwartość na doświadczenie, umiejętność w pracy w zespole, Zakres obowiązków: Wg. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 9 sierpnia 2017 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1578). Oferujemy: - pracę w młodym i dynamicznym zespole - umowę o pracę - wynagrodzenie 5000 zł/brutto - udział w kursach i szkoleniach - możliwość dodatkowego zarobkowania w projektach
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia