Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa nr 402 w Warszawie zatrudni od 21 października 2024 r. nauczyciela współorganizującego kształcenie w wymiarze pół etatu.
Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, - kreatywność, pomysłowość oraz inicjatywy własne, - dobra organizacja, - umiejętności budowania pozytywnych relacji, - umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - pracę w nowej placówce, - dobrą atmosferę pracy, - pracę z ludźmi z pasją i możliwością realizowania projektów i własnych pomysłów, - szkolenia i kursy zgodne z własną ścieżką rozwoju zawodowego, - dogodną lokalizację z dobrym dojazdem do szkoły
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia