Opis stanowiska pracy

Szkoła Specjalna "Krok po Kroku" (Warszawa Wilanów/Ursynów) zatrudni nauczyciela oligofrenopedagoga / pedagoga specjalnego / psychologa lub nauczycieli o innych specjalnościach, gotowych podjąć pracę z dziećmi z autyzmem, które są jednocześnie niepełnosprawne intelektualnie (stopień umiarkowany). Pracujemy głównie metodą SAZ (Stosowana Analiza Zachowania), staramy się łączyć w pracy profesjonalne podejście z chrześcijańskim personalizmem, co pozwala spojrzeć na każde dziecko z miłością i wrażliwością na jego indywidualne potrzeby oraz tempo rozwoju. Nauczycielom, którzy dołączą do naszego Zespołu zapewniamy wsparcie szkolnego metodyka, szkolenia wewnętrzne, możliwość realizowania awansu zawodowego, dofinansowania do szkoleń zewnętrznych, studiów kwalifikacyjnych. Szkoła jest placówką katolicką, organem prowadzącym jest Parafia bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie.
Wymagania:
Ukończone studia pedagogiczne (oligofrenopedagogika, pedagogika specj., inne specjalności) lub psychologia, ewentualnie: studenci ostatnich lat ww. kierunków. Otwartość na pracę z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną. Otwartość na nowe doświadczenia i podejmowanie rozwoju zawodowego oraz wysiłku wychowawczego. Zakres obowiązków: Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć z uczniami (grupy 2-4 osobowe), prowadzenie dziennika zajęć, opracowanie koniecznej dokumentacji (IPET-y, oceny semestralne i roczne - opisowe, opracowanie opinii nt. uczniów dla rodziców/placówek diagnostycznych, prowadzenie pomiarów i analiz zachowań uczniów, spotkania z rodzicami, udział w wewnętrznych szkoleniach oraz Radach Pedagogicznych, przygotowanie pomocy do pracy z uczniami itp.) Oferujemy: Pracę w zgranym i wspierającym zespole, przyjazną atmosferę pracy, dobre warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dyplomu, certyfikaty ze szkoleń Wzory oświadczeń dostępne na stronie: nie dotyczy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia