Operator linii pakującej / branża spożywcza 15,45-18,46€ brutto/h

W&F Detacheringen

Holandia, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Holandia

Zakład pracy:

Naszym zleceniodawcą  jest szybko rozwijająca się firma, oferująca szeroką gamę przekąsek tj. sajgonki, burgery, krokiety, bitterballen, przekąski serowych i wielu innych. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są ekspertami w branży gastronomicznej. Produkują wyroby, z których są naprawdę dumni. Oznacza to nie tylko dobry smak, ale także ciągłą dbałość o jakość.

Będziesz pracować na 2 zmian: pierwsza zmiana od 06:00 do 15:00 i od druga od 15:00 do 00:00. Od października będą pracować w systemie 5 zmianowym.

Obowiązki:

•        ustawianie linii oraz maszyn produkcyjnych;

•        Obsługa i kontrolowanie linii produkcyjnej,

•        Sprawdzanie obecności surowców, personelu i opakowań;

•        Prawidłowe ustawianie, regulacja i uruchamianie linii produkcyjnej;

•        Kontrolowanie procesu produkcji ( w razie potrzeby dostosowywanie prędkości, grubości i rozmiaru opakowań);

•        Kontrola jakości pod kątem wyglądu, wagi i liczby;

•        Rejestrowanie danych produkcyjnych.

Wymagania:

Aby rozpocząć pracę jako Operator linii pakowania, musisz posiadać następujące cechy:

•        Poziom pracy i myślenia średnio/zawodowy

•        Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

•        Doświadczenie w firmie spożywczej jest atutem;

•        Jesteś otwarty na pracę w systemie 5 zmianowym;

•        Masz praktyczne podejście i potrafisz dobrze pracować w zespole;

•        Komunikatywna znajomosc j. angielskiego;

Oferujemy:

•        Atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU, stawkę 15,45-18,46€ brutto/h,

•        Dodatek zmianowy w wysokości 12.5%

•        Umowę zawartą na warunkach holenderskich oraz świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

•        Zakwaterowanie spełniające normy w zakresie zakwaterowania pracowników zagranicznych, certyfikat SNF (€104,75 tygodniowo),

•        Transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

•        Ubezpieczenie zdrowotne,

•        Darmowy kurs języka niderlandzkiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.