Operator linii produkcyjnej - od 7500 zł/mies.

Dijo sp. z o.o.

Wrocław - Klecina, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Bezpośrednia obsługa całej linii produkcyjnej oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego
  • Przygotowywanie maszyny do produkcji oraz dokonywanie przezbrojeń
  • Kontrola pracy maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów
  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w obszarze produkcji (mile widziane doświadczenie w pracy w roli operator linii produkcyjnej)
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym
  • Książeczka sanepid – mile widziana
  • Odpowiedzialności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy