Operator maszyn do recyklingu plastikowych butelek z uprawnieniami na wózki widlowe, Niemcy

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE.

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie przetwarzając butelki plastikowe na granulat
Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym.

  • Praca w zakładzie przetwarzając butelki plastikowe na granulat
  • Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2900 € netto miesięcznie*i obejmuje
Stawkę godzinową 15,62€ brutto
Dietę netto miesięczną za zwrot za dojazdy do rodziny
Dodatek mieszkaniowy 25€ za dzień roboczy
Zwrot za codzienny dojazd z zakwaterowania do pracy

​Dodatkowo

Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 25% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Dodatki zmianowe
Dodatki za prace w niedziele i święta
Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt w zależności od standardu pokoju i regionu po stronie pracownika
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na niemieckich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy i własny samochód,
Znajomość języka niemieckiego  na poziomie B1/B2
Gotowość do podjęcia pracy za granicą, od zaraz

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna