Operator maszyn drukujących 14,35-15,03€ brutto/h Eindhoven

LINK2WORK Sp. z o.o.

Eindhoven, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako operator maszyn drukarskich będziesz odpowiedzialny za cały proces drukowania i wykańczania produktów drukarskich. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizacja zleceń druku i wykończenia zgodnie z harmonogramem i wytycznymi;
  • obsługa maszyn drukujących
  • kontrola jakości wejścia i wyjścia zleceń drukarskich i wykończeniowych
  • terminowe wykonywanie konserwacji prewencyjnej i korekcyjnej maszyn cyfrowych oraz urządzeń wykończeniowych
  • utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy
  • współudział w efektywnym organizowaniu procesów drukowania i wykańczania
  • aktywny udział w spotkaniach działu oraz wspieranie procesów doskonalenia

Oferujemy

zatrudnienie na holenderskich warunkach
wynagrodzenie 14,35€ brutto/h bez doświadczenia, z doświadczeniem - 15,03€
dodatek zmianowy: 25% między 06:00-08:00 oraz 18:00-20:00, 50% między 20:00-24:00
możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne
25 dni urlopu
8,33% dodatku urlopowego
zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
szybki proces rekrutacji!

Wymagania

doświadczenie jako operator maszyn - mile widziane

dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niderlandzkiego będzie atutem

silne umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie;

umiejętność pracy zespołowej oraz praktyczne podejście do zadań

elastyczność i gotowość do pracy w nadgodzinach, w tym w soboty

gotowość do pracy na 2 zmiany, a w sezonie wysokim (listopad-grudzień) na 3 zmiany

chęć ukończenia szkolenia na poziomie L1 Operatora Maszyn Drukarskich w ramach umowy szkoleniowej

prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji