Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/3452

Obowiązki:

1. Obsługa bagażu w zakresie załadunku i rozładunku z / do samolotu oraz sortowni bagażu
2. Załadunek i rozładunek poczty i frachtu.
3. Obsługa urządzeń w trakcie obsługi samolotu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
4. Transport osób niepełnosprawnych z/do samolotu

[System czasu pracy] : wg harmonogramu uzależnionego od rozkładu lotów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. B
  • kierowca C, E

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : mile widziane uprawnienia na wózki, podesty ruchome, dobry stan zdrowia, dyspozycyjność

Miejsce pracy: Gen. S. Maczka 35, 94-328 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive