Opis stanowiska pracy

Obowiązki pracownika:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z tektury falistej

  • Ustawianie maszyn

  • Dbanie o prawidłowe wydruki etykiet do wyrobu gotowego i oznaczanie palet

  • Kontrola jakości wykonywanego wyrobu

  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z pracodawcą)

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto/msc

  • Wyższy dodatek za pracę nocną 500 zł brutto/msc

  • Nagrodę miesięczną wynoszącą 7% wynagrodzenia zasadniczego

  • Szeroki pakiet socjalny: opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bilety na imprezy kulturalno-oświatowe, świąteczne świadczenia pieniężne, paczki świąteczne oraz wycieczki dla dzieci, fundusz pożyczkowy, system poleceń pracowników

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • 6 poziomową ścieżkę rozwoju od Operatora 3 do Starszego Operatora 1

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj wraz z CV!

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji