Operator rozściełacza - Elektronik/Guzikowy - praca w delegacji

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator rozściełacza oraz Elektronik/Guzikowy

Aktualne miejsce pracy: południowa Polska – praca w delegacji.

Wynagrodzenie: płatna stała podstawa plus premie wydajnościowe, BHP, ryczałt za nadgodziny. Podstawa ustalana indywidualnie, zależna od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

·         Wykonywanie samodzielnie prac wyżej wymienionym sprzętem,

·         Przygotowywanie sprzętu do wykonywania prac w różnych warunkach,

·         Przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania,

·         Elektronik/Guzikowy – układanie nawierzchni asfaltowej,

·         Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania

·         Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku operatora rozściełacza,

·         Doświadczenie przy realizacji kontraktów drogowych,

·         Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Elektronik/guzikowy minimum 1 rok doświadczenia jako elektronik przy masie bitumicznej,

·         Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,

·         Praca od poniedziałku do piątku (10-12 godz.) – weekendy wolne,

·         Płatna stała podstawa wynagrodzenia plus premie wydajnościowe oraz BHP i ryczałt za nadgodziny,

·         Benefity – grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna w całej Polsce, karta sportowa, posiłki regeneracyjne w ciągu dnia, dodatkowy dzień wolny w urodziny, premie za polecenie pracownika, system My-Benefit,

·         Narzędzia i odzież wysokiej klasy,

·         Szkolenia i kursy.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie