Operator spycharki, Belgia, 20,38€/h brutto

LINK2WORK Sp. z o.o.

Kallo, Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Mieszanie różnych produktów podczas kompostowania

  • Załadunek na linie mieszalnicze odpadów

  • Praca na I zmianę 6:00 - 14:00, II zmianę 14:00 - 22:00

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawka 20.38€/h
  • bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4090-5113 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2215-2770 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin - płatne 150%.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145 €/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

Wymagania

  • min. kilka miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • podstawowa znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego
  • mile widziana umiejętność obsługi Volvo L110
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
20,38PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie