Operator maszyn - BEZ DOŚWIADCZENIA - SZCZECIN - Stargard

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stargard, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Stargard
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (certyfikat KRAZ 23286) poszukuje tokarza/frezera konwencjonalnego dla firmy zajmującej się obróbką metali w Szczecinie.
Tokarz/Frezer
Miejsce pracy: Szczeciński Park Przemysłowy - Dąbie/Załom
Łatwy dojazd: autobusy C, 96, 77

Co oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca w jednozmianowym systemie (06:00-14:00)
  • Wynagrodzenie do 4 794 zł na rękę!
  • Premie wydajnościowe
  • Dopłata za dojazdy
  • Owocowy czwartek oraz kawa/herbata.

Twoje zadania:
  • Obsługa tokarek konwencjonalnych/frezarek
  • Obróbka materiałów
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Umiejętności manualne.

Wymagania:
  • Doświadczenie przy obsłudze tokarek/frezarek mile widziane
  • Znajomość narzędzi jak suwmiarka, mikrometr
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

Nie czekaj! Wyślij CV już teraz i rozpocznij swoją karierę z nami! Czekamy na Ciebie! ????

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Zwrot za dojazdy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.