Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0487

Obowiązki:

Eksploatacja, uruchamianie, naprawa, nadzór oraz wykonywanie
bieżących przeglądów urządzeń elektroenergetycznych i elektromechanicznych w obiektach zakładu,podłączanie, uruchamianie i konserwacja urządzeń AKPiA,utrzymanie w ruchu wszystkich urządzeń i obiektówtechnologicznych,usuwanie awarii urządzeń pracujących w ciągu technologicznym.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: -wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym lub średnie techniczne,-gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym,- aktualne świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji E (energia, elektryka, gaz), obsługa wózków i suwnic będzie dodatkowym atutem;-kwalifikacje SEP min. do 1 kV Grupa 1 (w przypadku braku odpowiednich kwalifikacji, istnieje możliwość dofinansowania kursu i egzaminu w celu zdobycia uprawnień).

Miejsce pracy: Sejneńska 86, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Sposób składania dokumentów: -osobiście w siedzibie Spółki (sekretariat), -drogą elektroniczną na adres: sekretariat@pwik.suwalki.pl Wymagane dokumenty: - CV, - klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów dopracy do pobrania na stronie: https://www.pwik.suwalki.pl/aktualnosci%5CrekrutacjaPOGODNE SUWAŁKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie