Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2463

Obowiązki:

-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na przydzielonym stanowisku
-realizowanie założeń produkcyjnych zgodnie ze standardami
-monitorowanie poprawności pracy maszyn i urządzeń
-praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00 i 14:00-22:00).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
  • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Nasze wymagania:-masz doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym-potrafisz obsługiwać maszyny i urządzenia produkcyjne-masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub wciągników i wciągarek-potrafisz dobrze zorganizować swoje stanowisko pracyBenefity:-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę-motywacyjny system wynagradzania (podstawa + premia miesięczna)-prywatna opieka medyczna-ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach-system kafeteryjny MyBenefit-prezent z okazji urodzin

Miejsce pracy: Przemysłowa 16, 26-052 Sitkówka, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie