Operator Urządzenia

Nowel Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Job Posting
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Prowadzenie ustawień, regulacji i przezbrojeń urządzeń
  • Operowanie panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym
  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Bieżące informowanie przełożonego o występujących zmiennych
  • Dbałość oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego mienia
  • Odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
  • Transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska i Pułtuska
  • Parking dla pracowników
  • W pełni wyposażona kuchnia oraz dostęp automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy w tym m.in. odzież i środki ochrony osobistej
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy