Operator/Ustawiacz 5 osiowej Frezarek CNC z sterownikiem Heidenhain lub Fanuc

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

85664 HOHENLINDE / MONACHIUM (NIEMCY), zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa 5 osiowej frezarki ze sterownikiem HEIDENHAIN lub Fanuc
  • Obrabiane elementy z aluminium, Edelstahl, Inkonel
  • Ustawienia parametrów maszyn, wymiana narzędzi
  • Korekty w ustawieniu i w programie

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość sterowników: Heidenhain, Fanuc
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Znajomość j. niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny środek transportu
Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2900 € netto miesięcznie*i obejmuje
Stawkę godzinową brutto
Dietę netto miesięczna za zwrot za dojazdy do rodziny
Dodatek mieszkaniowy
Zwrot za codzienny dojazd z zakwaterowywania do pracy
​Dodatkowo

Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 25% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Dodatki zmianowe
Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt w zależności od standardu pokoju i regionu po stronie pracownika
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na niemieckich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy