Operator Wózka Widłowego 14 € brutto / godz.+ 40 € netto / Dzień Pracy - GERA.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  -  OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO  / PRACOWNIK MAGAZYNU.
NIEMCY  - NIEMIECKI  PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA  UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca   Zatrudni   STAPLERFAHRER.
PRACODAWCA  Niemiecka  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka  Umowę o Prace.

Zatrudnienie od  Pazdziernik , Listopad 2024   -  Miejsce Pracy GERA .

OFERUJEMY
STAWKA 14 EUR brutto / godz. + Dieta 40 EUR netto / Dzień Pracy.
Pensjonat  organizuje  Pracodawca - Zakwaterowanie opłaca Pracownik.
Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €.

Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe).
Dodatek świąteczny i urlopowy ( po przepracowanych 6 miesiącach).
Praca u Stałych Klientów bez konieczności  zmiany miejsca zatrudnienia.

25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia.
Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, spoleczne i emerytalne.
Zwrot kosztów za Ubranie Robocze.

Możliwość pobierania co tygodniowych Zaliczek.
Punktualna wyplata Wynagrodzenia do 15-tego dnia kazdego Miesiaca.
Wsparcie i Opieka  Polsko Języcznych  Rekruterek.

Standardowy Dzień  pracy ma 8h, z możliwością nadgodzin. Wszystko zależy od ilosci zleceń.
Praca jest w systemie dwuzmianowym  jeden tydzień
pierwsza zmiana  (06:00-14:30),
drugi tydzień  druga  zmiana  ( 14:30. - 22:00 ).

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o przeslanie aktualnych  CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie min 6 m-cy.
Uprawnienia na wózki widłowe.
Prawo jazdy i Samochód na dojazd do Pracy.
Wymagana dobre Podstawy  języka  niemieckiego (min. A2 ).

ZADANIA DLA PRACOWNIKA.
Transport  Podzespołów  do Produkcji Maszyn Rolniczych.
Załadunek na wszystkie środki transportu.
Załadunek zgodnie ze specyfikacją, listem załadunkowych i dowodem dostawy.
Kontrola wizualna i zgłaszanie wadliwych towarów.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka