Operator wózka widłowego - 6000 BRUTTO -OD ZARAZ

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, który  produkuje zaawansowane komponenty elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego i energetycznego, firmy która kładzie nacisk na innowacje i rozwój technologiczny włącznie z badaniami, rozwojem oraz testowaniem produktów elektronicznych,

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze 5 000,00 zł brutto + premia miesięczną do 10%;

  • dodatek frekwencyjny w wysokości 500,00 zł brutto;

  • praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00);

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia UDT – wysoki skład;

  • minimum rocznego doświadczenia w obsłudze wózka widłowego;

  • umiejętności pracy w zespole;

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień;

  • przyjęcie i rozmieszczenie materiału;

  • obsługa systemu magazynowego.

RÓWNIEZ ZAPRASZAMY OSOBY Z UKRAINY !

Posiadasz doświadczenie w obsłudze UDT? - Aplikuj do nas już dziś!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.