Operator wózka widłowego/DE/ Okolice Kassel/Wysokie zarobki!

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, Kassel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy na stanowisku operatora wózka widłowego?

Posiadasz aktualne uprawnienia UDT i doświadczenie? Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty. Gwarantujemy pewną pracę z wysokimi zarobkami.

Miejsce pracy: okolice Kassel

Do Twoich zadań będzie należało:

  • obsługa wózka widłowego na magazynie meblowym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • aktualne uprawnienia na wózki minimum II WJO

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową – 15,00 euro brutto/h stawka dzienna, nocna- 18,75 euro brutto (od 1 października gwarantujemy zwiększenie stawki godzinowej)
  • Wynagrodzenie: 2600-3100 euro brutto miesięcznie
  • Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach współdzielonych oraz dojazdy do pracy
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu z Polski do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość uzyskania zaliczek

Aplikuj i dołącz do zespołu JobWerke lub zadzwoń tel.: 799 355 455

Prezentacja firmy

JOBWERKE to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie