Operator wózka widłowego Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

obowiązki:

obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Oferujemy:
-  niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·  Wynagrodzenie miesięczne Netto - na rękę:
2350 EUR Netto ze znajomością języka niemieckiego

- możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Operator wózka widłowego Niemcy "

Wymagania

 doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
certyfikat na obsługę wózków widłowych
znajomość języka niemieckiego mile widzana ale nie obowiązkowa

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji