Operator wózka widłowego Praca w Niemczech/ Okolice Hamburga

Grupa Ideal

Hamburg, zagranica

Miejsce pracy: Hamburg

Lokalizacja: Okolice Hamburga

Wynagrodzenie: 2 525- 2 750 euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa: 15 euro brutto

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności
  • Transport wewnętrzny, rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
  • Kompletacja zamówień

 Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Sprawność fizyczna

 Mile widziane:

  • Plan pracy na min. 3 miesiące
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (150EUR za użytkowanie własnego samochodu)

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
  • Prawo jazdy kat. B (100EUR brutto premii za prowadzenie firmowego busa)
  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy
  • 207EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Możliwości:

  • Szkolenia i rozwój na lidera/brygadzistę

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Grupa Ideal
Grupa Ideal