Operator wózka widłowego- Wysoki skład- Stryków!

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • praca zgodna z zasadami bezpieczeństwa, ochrony środowiska i jakości
  • obsługiwanie urządzeń transportu wewnętrznego
  • kompletacja zleceń produkcyjnych
  • realizowanie procesów logistyki wewnętrznej (przyjęcie, wysyłki, dostarczanie i odbiór materiałów wykorzystywanych do produkcji, obsługa/rozliczanie zwrotów) zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
  • informowanie przełożonego o zagrożeniach i problemach wpływających na proces logistyczny
  • prawidłowe wykorzystywanie sprzętu magazynowego
  • transport materiałów produkcyjnych z wykorzystaniem wózków widłowych

OFERUJEMY!!!!

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • transport
  • pakiet socjalny
  • opiekę medyczną
  • karnety sportowe
  • premie za polecenia pracownika
  • system nagród motywacyjnych

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych WYSOKIEGO SKŁADU,
  • mile widziane doświadczenie,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • obowiązkowość

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji