Operator Wózka Widłowego

DSV Services

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy to koniecznie aplikuj!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych.

Miejsce pracy: Będzieszyn koło Pruszcza Gdańskiego.

Zakres obowiązków:

·       Obsługa wózków widłowych zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

·       Załadunek i rozładunek towarów

·       Przemieszczanie towarów w magazynie oraz na terenie zakładu

·       Kontrola stanu technicznego wózka widłowego

·       Przestrzeganie procedur magazynowych i standardów jakości

·       Współpraca z zespołem magazynowym oraz innym działami firmy

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Podstawowe wynagrodzenie + premia

·       Dodatek sezonowy

·       Dodatek transportowy

Wymagania

·       Aktualne uprawnienia UDT (II WJO)

·       Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej  (6-14, 12-22, 22-6)

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

·       Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Prezentacja firmy

DSV Services to agencja pracy tymczasowej (nr. 17648) działająca od pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 100PLN - 6 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Przewidziana jest premia uznaniowa, dodatek transportowy oraz dodatek sezonowy
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie