OPERATOR WTRYSKARKI/SPRAWDZANIE, PAKOWANIE DETALI PRZY WTRYSKARCE

ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1262

Obowiązki:

Prowadzenia autokontroli wyrobu gotowego/półproduktu. Postępowania z wyrobem niezgodnym wg aktualnych procedur. Realizacja zleceń produkcyjnych. Pakowanie detali zgodnie z wytycznymi. Kontrola wyrobu zgodnie z wytycznymi. Reagowanie zgodnie z procedurami w razie problemów pracy maszyny, akcesoriów, oprzyrządowania.
Właściwe postępowanie z wyrobem niespełniającym wymagań zgodnie z dokumentacją na stanowisku pracy. Wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy.
Odnotowywanie wszelkich awarii w obowiązującej dokumentacji oraz natychmiastowe zgłaszanie przełożonemu. Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy. Doskonalenie kwalifikacji i umiejętności. Zgłaszanie wszelkich uwag przełożonemu.

Godziny pracy 6-14, 14-22, 22-6

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Sprawność manualna

Miejsce pracy: Żelazna 8, 10-419 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: spotkanie rekrutacyjne w dniach 04.10.24 godzina 16 oraz 11.10.2024 godzina 16, przy ulicy Lubelskiej 30A, osoby proszone są o zabranie ze sobą swojego CV.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji