Operatora Maszyn przetwórstwo szkła - 6 000zł- SZCZECIN

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.
Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób  na stanowisko:

Operatora Maszyn Przetwórstwa Szkła

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,

  • Twoja podstawa 26 zł brutto/h,

  • premia regulaminowa – do 15% stawki,

  • premia jakościowa – do 200 zł brutto/miesiąc,

  • premia frekwencyjna – do 500zł brutto/miesiąc,

  • dodatek do kwaterunku – 600zł brutto/miesiąc (dodatek na zakwaterowanie wypłacany jest pracownikom po przepracowaniu 1 m-ca i dotyczy osób, które przeprowadziły się z innej miejscowości oddalonej o 100 km oraz podjęły prace w naszej firmie).

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+50%) i soboty (+100%).

Wymagania:

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w trybie 3 – zmianowym (6-14/14-22/22-6)

  • gotowość do pracy fizycznej.

 Obowiązki:

  • obsługa maszyn, które tną i obrabiają szkło,

  • wykrywanie ewentualnych wad w procesie produkcyjnym.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj do nas już teraz!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.