Opieka Pacjentów - Niemieckie Domy Opieki 2300 € - 2600 € netto/m-c + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  DLA OPIEKUNEK  i  OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH.
NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI.

Niemiecka Agencja Pracy Zatrudni  Opiekunów Osób Starszych  do Niemieckich Domów Opieki.
Zatrudnienie   od   Pazdziernik ,  Listopad   i w Kolejnych Miesiącach  2024.

Lokalizacja Pracy  Landy Bawaria , Baden  Wurttemberg , Hesja.

WYNAGRODZENIE
Stawka  16  EUR brutto / godz. + Dieta  24 EUR  netto / Dzień Pracy.
Pracodawca  Organizuje i Opłaca Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.
Wysokość Wynagrodzenia zależy od ilości Wypracowanych godzin / m-c.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM
DODATEK ZA PRACE  NA 2 i  3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE  =  25%  50%  100%.

Ubranie Ochronne + Obuwie  Ochronne  organizuje Pracodawca.

Koszty Podróży z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy
o przesyłanie aktualnych CV w wersji polskiej lun niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Opiece min. 1 ROK   w Niemieckich , Polskich  Domach Opieki.
lub  u Prywatnych Rodzin 24 PFLEGE.
Znajomość niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie Rekrutacyjnej -  Poziom A2.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi