OPIEKUN - ASYSTENT KONI - od 2200 € netto / m-c + Opłacone Zakwaterowanie - NIEMCY.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  ASYSTENT - OPIEKUNÓW KONI - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA.
ZAKWATEROWANIE DLA PRACOWNIKÓW BEZPŁATNE - OPŁACA PRACODAWCA.

Na nowoczesnej i cudownie pięknej Stadninie Koni z przestronnymi Stajniami
z Własną Ujeżdżalnią i rozległymi Wybiegi Zatrudnimy Asystenta - Opiekuna Koni.
Zatrudnienie od Wrzesień , Pażdziernik 2024.  Miejsce Pracy Donauwörth, Bayern.

OFERUJEMY
STAWKA od 16 € brutto / godz. Pracy  + Dieta 24 € netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i  Opłaca  w  100 %  Zakwaterowanie  dla  Pracowników.
Długoterminowy i stabilny stosunek pracy. Regulowane godziny pracy.
Praca w nowoczesnej stadninie koni w pięknej atmosferze.

Koszty Przejazdu do Niemiec   po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy
o przesyłanie aktualnych CV ze Zdjęciem , lub Zdjęcie Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji Służymy Doradztwem i Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
Opieka i Obsługa Zwierząt zgodnie z Planem ,Projektem i Zadaniami Obiektu.
Szacunek i Miłość do Koni powinno zawsze stać na pierwszym miejscu.

PROFIL KANDYDATA
Kilkuletnie Doświadczenie i Radość z pracy z Końmi
niezależny, ostrożny styl pracy i niezawodność.
Doświadczenie w obsłudze źrebiąt i roczniaków.
Miłość, ale konsekwentność, a także Empatia i Szacunek dla Zwierząt.
Zaangażowanie i Motywacja oraz Radość z kontaktu z Końmi.
Znajomość jez. niemieckiego POZIOM A2
umozliwiający swobodne porozumiewanie sie w Miejscu Pracy.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne