OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY PRZY PRZEJŚCIU PRZEZ JEZDNIĘ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2006

Obowiązki:

- kierowanie ruchem drogowym na przejściu dla pieszych w sposób umożliwiający bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię, w tym chwilowe zatrzymanie ruchu pojazdów w celu zapewnienia uczniom bezpiecznego pokonania przejścia dla pieszych,
- reagowanie na nieprawidłowe zachowanie się dzieci na nadzorowany przejściu lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie,
- podczas ferii zimowych i letnich w czasie wolnym od zajęć szkolnych wykonywanie czynności pracownika obsługi;
- przejście dla pieszych ul. Miłosza 3

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Szkolenie z zakresu wykonywania niektórych czynności na drodze związanych z kierowaniem ruchem drogowym.

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Ukończone Szkolenie z zakresu wykonywania niektórych czynności na drodze związanych z kierowaniem ruchem drogowym (możliwość sfinansowania przez pracodawcę).

Miejsce pracy: ZŁOTOWSKA 86, 71-793 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny; po uzgodnieniu z pracodawcą

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy