Opiekun Medyczny Anglia

EastGate Recruitment

Anglia, Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu komunikatywnym
- chcesz dobrze zarobić
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia Północna min. Belfast)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać: Asystent Opieki Anglia Irlandia Północna

Wymagania

 - zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia