Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2331

Obowiązki:

wykonywanie usług opiekuńczych, pielęgnacyjnych;
wykonywanie czynności i zabiegów medycznych na zlecenie lekarza lub pielęgniarki
asystowanie pielęgniarce w zastosowaniu przymusu bezpośredniego
stosowanie profilaktyki i pielęgnacji przeciwodleżynowej, pielęgnacja skóry
karmienie mieszkańca przez zgłębnik lub gastrostomię
monitorowanie stanu zdrowia mieszkańca za pomocą wybranych technik i skali
wykonywanie wybranych testów diagnostycznych
pobieranie krwi żylnej i włośniczkowej oraz innych materiałów biologicznych do badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych
przygotowanie i podawanie leków na podstawie pisemnego zlecenia lekarza lub pielęgniarki mieszkańcom
udzielanie pierwszej pomocy w zagrożeniu zdrowia i życia
asystowanie mieszkańcom podczas wyjazdów na badania oraz do lekarzy specjalistów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie policealne- opiekun medyczny (kwalifikacje med. 14 uzyskane po 31.08.2021r.)badania sanitarno-epidemiologiczne;

Miejsce pracy: Baranowicka 203, 15-530 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi