Opiekunka do pana w wieku 77 lat z 98630 Römhild

Avanti Medic

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

 Pan Erich, 77 lat,  mieszka w Römhild, 98630.

Pan Erich  zamieszkuje wraz z żoną -  Anneliese, w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Senior wymaga pomocy w utrzymaniu  higieny ciała oraz ubieraniu. Lubi spacery, dlatego zadaniem opiekunki będzie towarzyszenie mu na nich. Żona gdy ma gorsze dni potrzebuje również wsparcia w czynnościach życia codziennego.  Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.
Dla opiekunki jest przeznaczony pokój oraz osobna łazienka.   Pan Erich cierpi na demencję (początkowe stadium ), cukrzycę, nadciśnienie oraz osłabienie mięśniowe. Jest mobilny przy rolatorze. Po wstawieniu protezy biodra jest jeszcze troszkę ograniczony ruchowo.

Wymagania

 Opiekunka
Język niemiecki na poziomie 2/3
Wymagane prawo jazdy.
Osoba niepaląca

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi