P.O. KIEROWNIK SEKCJI HŻŻIPU W ODDZIALE NADZORU SANITARNEGO

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE

Gryfino, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0637

Obowiązki:

Organizowanie i kierowanie pracą Sekcji HŻŻiPU oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Powiatowej Stacji, planowanie i zapewnienie realizacji zadań Sekcji zgodnie z ustawą PIS i odrębnymi przepisami.Zapewnienie sprawnej i efektywnej realizacji pracy , w tym również wykonywania decyzji i poleceń Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego; koordynowanie i nadzorowanie w zakresie spraw merytorycznych i organizacyjnych komórki, planowanie i organizowanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników kierowanej komórki, opracowywanie dokumentacji z dokonanych czynności kontrolnych, rozpatrywanie wpływających do Stacji skarg i wniosków oraz przygotowywanie projektów odpowiedzi na nie w zakresie HŻŻiPU

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • kierowanie zespołem
  • ambicjonalne i sumienne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : biegła obsługa komputera, rzetelność, punktualność, dokładność, odpowiedzialność[Umiejętność 1] : znajomość aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej; znajomość ustawy KPA oraz o ustawy bezpieczeństwie żywności i żywienia[Inne] : W związku ze specyfiką stanowiska pracy Kierownika Sekcji HŻŻiPU dla celów realizacji zadań w Państwowej Inspekcji sanitarnej wymagane jest od kandydata wykształcenie wyższe II stopnia oraz studia podyplomowe (mające zastosowanie w inspekcji Sanitarnej): Technologia Żywności i Żywienia Człowieka/Towaroznawstwo/Dietetyka lub kierunki pokrewne zdrowie publiczne/promocja zdrowia

Miejsce pracy: Flisacza 6, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia