Pakowacz - od 5200 zł/mies!

Dijo sp. z o.o.

Wrocław - Klecina, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

·        Selekcja wyrobów gotowych

·        Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań

·        Pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych

Wymagania

·        Dokładność i szybkie tempo działania

·        Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) lub 4-brygadowym (06:00-18:00; 18:00-06:00)

·        Doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane

·        Książeczka sanepid – mile widziana

Prezentacja firmy

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 200PLN - 5 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji