Pani Lisa (84 lat) mieszkająca z mężem potrzebuje pomocy w życiu codziennym

Avanti Medic

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Pani Lisa (84 lat) mieszka z samodzielnym mężem w domu wielorodzinnym położonym w małej miejscowości w centralnych Niemczech. Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój z dostępem do internetu. Na pierwszym piętrze mieszkają członkowie rodziny, którzy chętnie pomagają opiekunce i są dostępni w każdej chwili oraz mogą przejąć niektóre obowiązki. Mąż seniorki jest również bardzo pomocny, to on wstaje do Pani Lisy w nocy (jeżeli zajdzie taka potrzeba).

Seniorka jest bardzo przyjazną i kochaną osobą. Chętnie pomaga innym i nie do końca może się pogodzić z faktem, iż nie jest już tak samodzielna jak kiedyś. Bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, przede wszystkim we własnym ogrodzie.

Do zadań opiekunki będzie należało prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie oraz zakupy.   Pani Lisa (55 kg, 165 cm) ma przyznany Pflegegrad 3. Seniorka porusza się samodzielnie, czasami korzysta z pomocy rolatora. Pani ma lekką demencję. Seniorka sama korzysta z toalety. Pani potrzebuje pomocy w codziennej higienie osobistej, myciu się oraz ubieraniu/ rozbieraniu.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego (2)

opiekunka

palić można na zewnątrz

prawo jazdy bardzo mile widziane

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi