Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2408

Obowiązki:

Sporządzenie diagnozy psychofizycznej dziecka niezwłocznie po przyjęciu do placówki, pomoc w opracowaniu planu pomocy dziecku, stosownie do jego potrzeb psycho-fizycznych, diagnozowanie i stałe aktualizowanie sytuacji psycho-społecznej, rodzinnej wychowanków, pomoc w konstruowaniu planu działań naprawczych, praca w zespole ds. okresowej oceny sytuacji dziecka, współtworzenie odpowiednich warunków do prawidłowego rozwoju emocjonalnego (kontakty z rodziną naturalną, zaspokajanie potrzeby bezpieczeństwa, rekompensowanie braku domu rodzinnego, udzielanie wsparcia psychologicznego), zadania wynikające z planu pracy opiekuńczo-wychowawczej i dydaktycznej Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego, bieżący kontakt z Zastępcą Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie w sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • I. Wymagania niezbędne: 1. Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika; 2. Co najmniej 2-letni staż pracy z dziećmi, młodzieżą, w poradnictwie rodzinnym. II. Wymagania dodatkowe: 1. Ogólna wiedza z zakresu pracy z dzieckiem, również z dzieckiem z zaburzeniami. 2. Mile widziane ukończenie szkoleń, kursów lub innych form kształcenia w zakresie: socjoterapii, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, terapii uzależnień, przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zasady naboru na stanowisko: Wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kandydatów dokona Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie w 2 etapach postępowania: I etap:Analiza dokumentów polegająca na zapoznaniu się przez Komisję z dokumentami złożonymi przez kandydatów. Celem analizy dokumentów jest ustalenie, czy kandydaci spełniają wymagania formalne wskazane w ogłoszeniu. II etap: Do drugiego etapu postępowania zostaną zakwalifikowani kandydaci spełniający wymagania formalne. O terminie II etapu zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Drugim etapem postępowania w celu wyłonienia kandydata na stanowisko będzie rozmowa kwalifikacyjna, która będzie dotyczyć predyspozycji kandydata do pracy na stanowisku oraz wiedzy merytorycznej.Wyniki naboru: Ostateczny wynik naboru zostanie ogłoszony na tablicy ogłoszeń PCPR w Iławie i w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie http://www.pcprilawa.pl/ w terminie 14 dni od dnia zatrudnienia wybranego kandydata albo zakończenia procedury naboru, jeżeli nie doszło do zatrudnienia. Kandydat wybrany na stanowispedagoga, przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany będzie przedłożyć zaświadczenie o niekaralności wydane przez Krajowy Rejestr Karny. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych: Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem Nabór na stanowisko pedagog w Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego należy składać w terminie do 15 października 2024 r. r. do godz. 15.00, osobiście, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, ul. Andersa 3A, pokój nr 15 (sekretariat), za pomocą operatora pocztowego na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, ul. Andersa 3 A, 14-200 Iława (decyduje data wpływu do PCPR) lub mailowo: sekretariat@pcprilawa.pl.Informacje dodatkowe: Aplikacje, które wpłyną do PCPR w Iławie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 89-649 04 50 /Pani Joanna Mazurkiewicz/.

Miejsce pracy: 14-220 Kisielice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje do wykonywania oferowanej pracy:kserokopia dyplomu ukończenia studiów lub innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (przedstawienie oryginałów do wglądu przed podpisaniem umowy), oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami o ochronie danych osobowych w związku z postępowaniem konkursowym na stanowisko pedagoga, oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne, oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie, że kandydat ma w pełni zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych, zaświadczenie, że osoba ubiegająca się o zatrudnienie jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.Wszelkie sporządzone osobiście przez kandydata dokumenty winny być własnoręcznie, czytelnie podpisane. Kserokopie oryginałów dokumentów winny być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez kandydata i zawierać czytelny podpis, datę i miejsce dokonania poświadczenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia