Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy projektu "Każdy uczeń jest inny - edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).
Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunkowe, zgodne z ustawą o systemie oświaty, Zakres obowiązków: Praca z Uczniami z niepełnosprawnościami, prowadzenie zajęć na świetlicach, zabezpieczanie przerw, praca z Uczniami z orzeczeniem w strefie wyciszenia, diagnozowanie potrzeb dzieci, organizowanie współpracy. Podległość pod Dyrekcję SP.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia